Wszystkie chwyty i struktury, które produkujemy, powstają z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Materiał, z którego wykonujemy chwyty wspinaczkowe to wysokiej jakości czystą żywicę poliuretanową bez wypełniaczy, która zapewnia doskonałą strukturę, niższą masę oraz wysoką wytrzymałość. Materiał ten przeznaczony do produkcji chwytów wspinaczkowych, wytwarzany jest przez wiodącą firmę niemiecką. O jakości materiału świadczą wysokie parametry techniczne: twardość (80 Shore D), moduł sprężystości (2200 MPa) oraz udarność (50 kJ/mkw).

 

W naszych chwytach i strukturach stosujemy technologię dual washer inserts, polegającą na montowaniu podkładek kompatybilnych ze śrubami stożkowymi oraz imbusowymi. Dodatkowe dziury na spaxy zapewniają stabilność chwytów i zapobiegają przed przekręceniem się w trakcie użytkowania.

Wszystkie nasze etapy produkcji prowadzą do tego, by zrobić chwyty wspinaczkowe na światowym poziomie, odznaczające się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi oraz ciekawym, a zarazem praktycznym designem.

Sprawdź naszą ofertę:
Chwyty wspinaczkowe
Stopnie wspinaczkowe