Domowa ścianka wspinaczkowa na poddaszu o powierzchni 9,5m² cena netto 9500zł. Przeznaczona dla dzieci w wieku 6-12 lat. Cena bez chwytów. Wszystkie chwyty zostały zakupione przed terminem realizacji i zamontowane zaraz po skończeniu bez dodatkowych kosztów.

Przeczytaj więcej

Na zakup chwytów udzielamy 20% zniżki jeśli komuś budujemy ścianę. Ściana składa się z 2 różnych formacji, części pionowej z przewieszeniem i części całkiem pionowej, połączone są przejściem pod skosem. Ściana wyposażona jest w ok. 300 profesjonalnych gniazd do montażu chwytów które są przykręcane. Ściana wykonana jest z paneli ze sklejki brzozowej wodoodpornej o grubości 18mm. Na ścianie zamontowane są 2 stanowiska górne do asekuracji na wędkę. Wysokość ściany to 3,3m w najwyższym punkcie. Rodzina wielodzietna i chłopczyk ok. 9 lat który zaczął się na niej wspinać, po ok. roku rodzice mi wysyłali filmik jak wygrywa zawody na czas, lokalne w Gliwicach, akurat true story.

Zapytaj o wycenę

+48 575 535 152

Domowa ścianka wspinaczkowa dla dzieci

Zapytaj o wycenę

+48 575 535 152

Realizacja ścianki w pokoju dziecięcym, ściana pionowa o powierzchni 5m² i cenie 5000zł netto. Cena bez chwytów. Chwyty również zostały zakupione wcześniej i zamontowane na gotowo po skończeniu, tego samego dnia, montaż całości trwał niecały dzień.

Przeczytaj więcej

Tu ściana jest częściowo pomalowana farbą strukturalną z tarciem a częściowo jest odsłonięta naturalna sklejka brzozowa. Używamy najwyższej jakości sklejki brzozowej klasy 2/4 – ¾ na która zwykle nakładamy powierzchnię tarcia lub pozostawiamy częściowo naturalne drewno, wg. Uznania klienta. Możliwe są proste malunki i wzory. Używamy systemu farb do powierzchni najwyższej klasy firmy Tikurilla.

Ścianka wspinaczkowa dla dzieci do pokoju – realizacje

Zakupując chwyty przed terminem realizacji możliwa jest już wspinaczka tego samego dnia.

Wersja minimalistyczna dla najmłodszych dzieci w pokoju zabaw. Panel o powierzchni 2,25m² w cenie 2000zł netto

Ściana dla dzieci w korytarzu o wysokości 2,8m i powierzchni 5m² cena 5000zł netto bez chwytów.Stonowana stylistyka dopasowana do koloru ścian.

Ściana treningowa w garażu o powierzchni 19m² i cenie 19000zł netto.Siatka gniazd przesunięta i gęstsza niż typowo, tu jest ok. 900 gniazd i 3 różne formacje.Główna ściana przewieszona pod kątem 40 stopni czyli typowe przewieszenie dla ściany systemowej typu moonboard. Druga formacja to przewieszenie 15 stopni połączone z jednej strony z częścią pionową a z drugiej z bokiem większego przewieszenia.Idealne miejsce do treningu w domowym zaciszu.

Opinie Naszych klientów

Naturalna sklejka

garaż

Ekipa Batholds świetnie oceniła czego potrzebujemy i za pierwszym razem wstrzeliła się z projektem, optymalnie wykorzystując przestrzeń. Realizacja przebiegła w ustalonym terminie w ciągu zaledwie dwóch dni ściana była gotowa. Chwyty są napradę dobrej jakości i całość sprawdza się znakomicie. Śmiało polecam..

Paweł / Niegowonice

Malunek gór i naturalna sklejka

pokój zabaw

Ściana zrobiona bardzo estetycznie, montaż razem z przykręceniem chwytów zajął pół dnia. Nasz syn jest bardzo zadowolony..

Martyna / Gliwice
Domowa ścianka wspinaczkowa w formie pochylni

Konstrukcja Moonboard

Powierzchnia z tarciem

Wszystko ok..

Seweryn

Przykładowe realizacje

DOMOWA ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Nasza oferta zawiera wykonanie:
– projektu budowy ściany,
– wizualizacji 3d wg wcześniejszych ustaleń,
– montaż konstrukcji i paneli wspinaczkowych.
Budujemy ścianki z wykorzystaniem materiałów:
– panele wspinaczkowe ze sklejki 18-21 mm,
– panele  w kolorze naturalnym drewna lub dowolnym kolorze z naszej palety,
– panele mogą mieć nałożoną profesjonalną warstwę tarcia,
– panele z przygotowanymi profesjonalnymi – nakręcanymi – gniazdami na chwyty (20-40 sztuk na m2),
– ściana wykonana zgodnie z normą PN-EN 12572.
Działamy na terenie Śląska. Oferujemy darmową wycenę!
Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego lub pod nr telefonu 693 012 903.

Ścianki wspinaczkowe - FAQ

Jak wygląda współpraca z Wami?

Na początku omawiamy wszystkie szczegóły.Ustalamy wstępnie wizję ściany bazując na naszym wieloletnim doświadczneniu i Państwa potrzebach i uwarunkowanich technicznych danego pomieszczenia.Następnie jest projekt, wizualizacja do akceptacji, prefabrykacja paneli i konstrukcji.Montaż konstrukcji i ściany jest przeprowadzany za jednym razem.Przykręcenie zakupionych chwytów jest zawsze w cenie.

Jaki jest czas realizacji ścianki wspinaczkowej do domu?

Od momentu podpisania umowy do montażu 30 dni roboczych.

Jakich materiałów uzywacie?

Konstrukcję wykonujemy zwykle z drewna konstrukcyjnego klasy C24Panele wspinaczkowe są wykonane ze sklejki brzozowej 18-21mmGniazda do chwytów są przykręcane.Farba dwuskładnikowa z utwardzaczem najwyższej jakości, 20 lat gwarancji na tarcie.

Jaka jest cena ścianki wspinaczkowej?

Cena uzależniona jest ok kilku czynników:- wielkości ściany- skomplikowania formacji- ilości gniazd na m2- sposobu wykończenia- grubości sklejkiŚrednia cena to ok 1000zł netto za m2

Jak wygląda płatność?

W momencie podpisania umowy pobieramy zaliczkę w wysokości 50% wartości realizacji.Płatność pozostałej kwoty następuje do 7 dni od dnia odbioru.

Najnowsze artykuły