BatHolds chwyty do wspinaczki = jakość

Jakość to dopracowany kształt chwytu, poprzedzony wielogodzinnym
projektowaniem, rzeźbieniem i precyzyjnym wykonaniem.
To najlepsze dostępne na rynku materiały, efektywne techniki formowania
i zgodność z obowiązującymi normami.
Wreszcie, jakość to estetyka i pierwiastek twórczy, zamknięte w każdym
produkcie, który wyszedł spod naszej ręki.

Wizja

BatHolds powstają po to, aby dostarczać emocji płynących ze wspinania. Siła woli, poświęcenie i wytrwałość są kluczem każdego sukcesu – pamiętamy o tym, zarówno podczas treningów, jak i w trakcie pracy nad chwytami. Chwyty do wspinaczki Batholds to dbałość o perfekcję przy każdym ruchu, nad każdym chwytem.

Bez kompromisów

Pracując nad formą chwytów myślimy o problemach z najwyższej półki, o światowej klasy routesettingu i współczesnych trendach we wspinaczkowym designie. Chcemy, żebyś dzięki naszym chwytom i strukturom mógł wejść na wyższy poziom treningu.

Prawdziwa pasja

BatHolds to nie tylko produkcja wysokiej jakości chwytów do wspinaczki– to przede wszystkim filozofia, na której wyrosła nasza marka. Nasza misja: chcemy dostarczać emocji, jakie daje wspinanie. Zależy nam, aby dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców i opowiadać o pasji, jaką może obudzić ruch wspinaczkowy. Wiemy, że wspinanie ma wiele wymiarów – od treningu na domowych ściankach systemowych, przez bulderowanie na panelu, po wspinanie w skałach, urban climbing czy street workout. Za każdym razem jedno jest wspólne: przyjemność, jaką daje aktywność fizyczna.

Nie będziemy mówić o tym, co możemy zrobić – po prostu to zrobimy.